Про забудовника

Відділ продажу:

с. Софіївська Борщагівка, вул. Зелена, 1

Забудовник ЖК “Софія від Мартинова” і ЖК «Софія Клубний» відомий своєю хорошою репутацією. Купуючи квартиру в наших комплексах, Ви робите надійну і безпечну інвестицію. Ви можете бути впевнені, що:

  1. Всі розпочаті будинки будуть здані в строк. За сім років забудовник побудував і ввів в експлуатацію більше 30 будинків, в яких на сьогоднішній момент проживає близько 10 000 людей.
  2. Всі будинки будуються дуже добротно з якісних, екологічно чистих матеріалів з використанням найсучасніших технологій.
  3. У Вашій квартирі гарантовано буде електрика, газ, тепло, центральна міська каналізація і водопровід. І все тому, що будівництво кожного будинку починається з підведення всіх міських комунікацій.
  4. Всі дозвільні документи на землю, будівництво та квартири в повному порядку. Будівельні роботи починаються тільки після отримання декларації про початок будівництва.
  5. У житлових комплексах створюється комфортний життєвий простір для благополуччя і зручності мешканців.

Професіонали відділу продажів кваліфіковано проконсультують Вас і підберуть найкращий варіант. Неприємні сюрпризи виключені за визначенням! Виберіть для себе персонального менеджера нашого відділу продажів , який проведе Вас від консультації до заїзду в Вашу власну квартиру!

Найкраща ціна та якість будівництва

Виберіть планування в одному з наших ЖК

Залишіть заявку на покупку/консультацію та ми гарантуємо:

  • Качественную консультацию
  • Лучшую цену на квартиры
  • Безопасную и официальную сделку